js

Jauna sezona!

Sveiciens jaunajā gadā! Tūlīt, tūlīt jau sāksim jauno sezonu, bet pirms tam vēlamies informēt visus par dažām izmaiņām. Esam veikuši izmaiņas licenču programmā:
1. spēlētājiem, kuri plāno pārstāvēt valsti starptautiskos notikumos vairāk kā vienu reizi, licenču iegāde ir obligāta;
2. Ikvienam licenču īpašniekam ir tiesības pretendēt uz LGFA un Foosin Latvia apbalvojumiem, (neiekļaujot ikmēneša apbalvojumus un “fun” turnīru balvas, uz tām varēs pretendēt arī NElicencētie spēlētāji);
3. Ir tiesības spēlēt papildus spēles jeb “Friendly matches” starp turnīriem un brīvajā laikā (UZMANĪBU – NElicencētiem spēlētajiem šī iespēja tiek liegta pilnībā).
Sīkāk par licencēm, to iegūšanu un visiem noteikumiem šeit: http://foosin.lv/licence/
Otrkārt, esam izmainījuši noteikumus par to, kurš kurā līgā drīkstēs spēlēt: Iesācēju līgā drīkst spēlēt tie, kuri pēc reitinga ir iesācēji vai arī spēlētāji, kuru reitinga punktu summa nepārsniedz 2500 punktus; Amatieru līgā drīkst spēlēt spēlētāji, kuri pēc reitinga ir amatieri, ja viens no spēlētājiem nav ne reizi piedalījies kādā no LGFA rīkotajiem turnīriem, tad komandas veidošanai nav ierobežojumu, ja viens no komandas dalībniekiem pēc reitinga ir semi-pro, pro vai masters, tad komandas kopējais punktu skaits nedrīkst pārsniegt 2800 punktus. Sīkāk par to šeit: http://foosin.lv/reitings/

Lai gan oficiālie turnīri sāksies tikai nākamnedēļ, tiekamies iesildīšanās turnīros jau šonedēļ – “Warm Up Doubles” 03.01. un “Warm Up Singles” 05.01. (Uzzini par visiem galda futbola turnīriem šeit: ej.uz/GFevents)! Tiekamies turnīros!