Untitled-1-01

FRIENDLY MATCHES – DRAUDZĪBAS SPĒLES


Draudzības spēles, jeb “Friendly matches”. No šī brīža, Latvijas Galda Futbola Federācija sadarbojoties ar Foosin Latvia un treniņcentru Foos Place, organizē “Draudzības spēles”, kuru rezultāti tiks iekļauti LGFA reitingā. Ar šīm draudzības spēlēm, jums tiek sniegta iespēja pilnveidoties un veicināt savu pozīciju reitngā, kā arī, uzlabot savu sniegumu galda futbolā, veidojot draudzības spēles savā starpā- citam pret citu, spelējot uz īstu rezultātu un iegūstot punktus, kuri tiks pieskaitīti jūsu oficiālajam Latvijas Galda Futbola Reitingam.

UZMANĪBU – Draudzības spēles BEZ maksas pieejamas tikai LICENCĒTIEM SPĒLĒTĀJIEM.
NELICENCĒTIEM SPĒLĒTAJIEM par šo iespēju jautāt organizatoriem.


Kas un kā šīs spēles organizē?

       Šīs spēles drīksts organizēt ikviens licencēts spēlētājs vai ikviena komanda, kura atrodas mūsu reitinga sistēmā un ir LGFA licencēto biedru sarakstā. Šīs spēles organizē licencētie spēlētaji paši, uzaicinot jebkuru citu licencēto spēlētāju vai komandu uz draudzības spēli, ja abi spēlētāji vai komandas ir piekritušas cīnīties viena ar otru, tad tas spēlētājs, kurš ir izaicinātājs, vēršas pie LGFA administrācijas vai Foos Place darbiniekiem, lai saskaņotu spēles laiku. Tālāk par visu- spēles laiku un iespējām, izziņo Foos Place vai LGFA darbinieki.

Kā tiek spēlētas šīs spēles un kas tās uzrauga?

Ikviena draudzības spēle tiek izspēlēta pēc BO5 formāta, kas nozīmē, ka spēlētājs vai komanda spēlē līdz trīs uzvarām, bet, ja uzvarētājs tiek noskaidrots tikai piektajā mačā, tad spēles rezultātam jābūt ar vismaz divu punktu pārsvaru vai maksimālo punktu skaitu- astoņiem punktiem. Visas šīs draudzības spēles drīkst norisināties tikai Foos Place norādītajā laikā un vietā, kā arī, pie konkrēti norādītā futbola galda, kurš attiecīgi atbilst visiem ITSF reglamentiem un tiek translēts tiešsaistē no mūsu publiskā YOUTUBE.COM kanāla. Visas šīs draudzības spēles uzrauga LGFA vai Foos Place pārstāvis, administrators. Pēc īpaša pieprasījuma tiek piesaistīts arī profesionāls ITSF sertificēts tiesnesis.

Kā tas ietekmē reitingu un cik bieži drīkst tās spēlēt?

Noslēdzoties kādai no draudzības spēlēm, balstoties uz rezultātu, reitinga izmaiņas tiks aprēķinātas pēc jau izstrādātas mūsu ELO formulas aprēķina, tā, itkā jūs būtu spēlējuši “Playoff” fāzes spēli pret šo vai šiem spēlētajiem, tādējādi nopelnot sev papildus punktus, kas pieskaitīsies jūsu reitingam, tiklīdz kā būsiet par to paziņojuši adminstrācijai. Šo draudzības spēļu skaits ir neierobežots, ar vienu izņēmumu- katru nedēļu, no pirmdienas līdz svētdienai, katrs spēlētājs drīkst saņemt tikai divus zaudējumus, respektīvi, ja spēlētājs šajā laika posmā jau ir zaudējis divas spēles, tad šajā nedēļā draudzības spēles spēlēt vairs nedrīkst.

UZMANĪBU – Draudzības spēles BEZ maksas pieejamas tikai LICENCĒTIEM SPĒLĒTĀJIEM.
NELICENCĒTIEM SPĒLĒTAJIEM par šo iespēju jautāt organizatoriem.

Jautājumu gadījumā, lūdzu, sazinieties ar mums šeit.
Latvijā pieejamo sertificēto tiesnešu saraksts šeit.

Untitled-3-01