lkfinals-cover

Latvijas Kausa izcīņa!

Pagājušajā sestdienā, galda futbola treniņcentrā Foos Place, norisinājās “Latvijas Kausa izcīņa galda futbolā”. Visa gada garumā bija iespēja spēlēt kvalifikācijas turnīros, pelnīt punktus, tā kvalificējoties gala turnīram, kā arī iegūt pēc iespējas labāku vietu kopvērtējuma tabulā. Šim turnīram bija kvalificējušies 36 spēlētāji un jau pirms turnīra sākuma varēja prognozēt to, ka neko nevar prognozēt.
Visas spēles bija tiešām aizraujošas, neparedzamas un pārsteigumiem pilnas. Sestdien varēja redzēt gan skumjas un dusmas, gan prieka saucienus un gaviles. Lai nu kā kuram gāja, domājams visi lieliski pavadīja laiku, guva labas atziņas un vēlmi attīstīties un turpināt spēlēt šo lielisko spēli.
Lai nu kā, bet uzvarētājs ir zināms un tas arī šogad ir Lauris Zīraks. 2. vietu ieguva Ralfs Gūtmanis, bet 3. vietā Māris Eglītis.
Apsveicam godalgoto vietu ieguvējus!
Oficiālā sezona ir beigusies, bet Foos Place darbu nepārtrauc – katru nedēļu būs pāris turnīri un pārējās dienās būsim atvērti treniņiem un draudzības spēlēm. Šonedēļ tiekamies trešdien ITSF Classic turnīrā, ceturtdien jau visiem iemīļotajā Monster DYP turnīrā, bet SESTDIEN – Gada noslēguma balle un apbalvošana (info pavisam drīz!). Tiekamies!