13268303_1183577218342901_2464369296789130482_o

Aizvadīts jau 5. Posms “Latvijas Kausa izcīņā”

Noslēdzies jau piektais šīs sezonas Superkausa mēnesis, kā arī aizvadīts ļoti spraigs Latvijas Kausa 5. posms.

Šomēnes Superkausā:

Iesācēju līgā par pirmo vietu šomēnes cīnījās 3 dāmas – Elīna Terešina, kura pirms Latvijas Kausa jau bija nodrošinājusi pieklājīgu punktu skaitu,Baiba Podiņa un Dace Krīvāne, kurām, lai apsteigtu Elīnu, bija jāuzrāda ļoti labi rezultāti noslēdzošajā posmā. Lai gan intriga bija, Elīna tomēr izrādījās “neaizsniedzama” un izcīnīja pirmo vietu maija kopvērtējumā 3. līgā.

Amatieru līgā pirmo vietu jau pirms pēdējā turnīrā sev bija nodrošinājisKrists Dreimanis, kā arī Dennis Markovs diezgan droši bija otrajā pozīcijā. Cīņa izvērtās par trešo vietu. Aizvadot ļoti labas dubultspēles Latvijas Kausā, trešo vietu Superkausa kopvērtējumā 2. līgā ieguva Krists Liepa.

Lietpratēju līgā izvērtās ļoti interesantas cīņas. Lai gan gandrīz visu mēnesi līderis, kā jau parasti, bija Lauris Zīraks, viņam nopietnu konkurenci sagādāja nu jau par PRO kļuvušais Jānis Turss. Lauris gan pierādīja, ka viņš ir Latvijas pirmais numurs, un, aizvadot gandrīz ideālu noslēdzošo turnīru, izcīnīja 1. vietu arī maijā. Uzreiz aiz Laura – Jānis, bet trešajā vietā šomēnes Ralfs Gūtmanis.

Latvijas Kausā pēc 5. mēneša ir nelielas izmaiņas kopvērtējuma tabulā. Pirmo vietu joprojām saglabā Lauris Zīraks, uz otro vietu ir pacēlies Māris Eglītis, kā arī pirmajā trijniekā ir atgriezies Toms Treijs. Vēl vairāki spēlētāji ir gan pacēlušies augstākās pozīcijās, daži arī noslīdējuši zemāk, bet to vairāk varat redzēt tabulās šeit.

Šonedēļ divi iesildīšanās turnīri – warm up doubles otrdien un warm up singles trešdien, bet Superkausu turnīru sēriju atsāksim nākamnedēļ. Uz tikšanos turnīros!