IMG_2969

Aprīlis!

Sveicam visus ar maija iestāšanos un ar lieliski aizvadītu aprīli galda futbolā! Šomēnes mums pievienojās ļoti daudz jaunu spēlētāju, ceram, ka nenobīsieties no pirmajām neveiksmēm un turpināsiet trenēties un nākt uz turnīriem! Bet tālāk par uzvarētājiem.

Iesācēju līgā:

III līgā šomēnes piedalījās gandrīz 50 spēlētāju, bet tabulas augšgalā, protams, “pulcējās” jau pieredzējušāki iesācēji. Lai gan līdz pat pēdējai nedēļai līderi bija Romāns Vladimirovs un Pāvels Sisojevs, aizvadot lieliskas pēdējās divas nedēļas uzvaru aprīlī izcīnija Krisjanis Kalvans! Aiz viņa attiecīgi – Romāns un Pāvels.

Amatieru līgā:
Pirms Latvijas Kausa 4. posma, II līgā no pārējiem krietni bija attālinājušies 5 spēlētāji, bet visnopietnāk – Kaspars Leitis. Viņam vajadzēja tikai labi aizvadīt dubultspēles, lai nodrošinātu sev drošu uzvaru. To viņš arī izdarīja un jau pirms vienspēļu sākuma bija skaidrs, ka uzvaru kopvērtējumā ir izcīnijis tieši viņš. 2. vietu izcīnīja Jānis Turss, kurš teicami aizvadīja vienspēles, bet 3. vietā ierindojās Guntars Igaunis, kurš šajā mēnesī bija arī Kaspara pārinieks.

Lietpratēju līgā:
I līgā jau atkal nav nekādu lielu pārsteigumu. Lai gan Latvijas Kausā piedalījās daži lietuviešu spēlētāji, kuri apdraudēja Laurim Zīrakam un Kristam Dreimanim iegūt pietiekami daudz punktus, lai droši uzvarētu arī kopvērtējumā, nekādu lielu pārsteigumu nenotika un kopvērtējums I līgā šāds: 1.vieta – Lauris Zīraks, 2.vieta – Krists Dreimanis, 3. vieta – Māris Sulainis.

Latvijas Kausa kopvērtējumā nekādu lielu izmaiņu pēc šī mēneša nav – līderis joprojām ir Lauris Zīraks, uz otro vietu pakāpies Reinis Bonus, bet 3. vietā Māris Eglītis. Atgādinām, ka gada beigās finālturnīrā drīkstēs piedalīties 80% spēlētāji no visa spēlētāju kopskaita, kuri būs piedalījušies Latvijas Kausa izcīņas galda futbola posmos.

Uz tikšanos maija turnīros jau no šīs nedēļas!