IMG_4152

3. posmu apskats | Superkauss & Latvijas Kauss

Noslēdzies jau kārtējais Superkausa un Latvijas Kausa mēnesis un laiks kopvērtējuma tabulām! Vispirms par Superkausu.

Iesācēju līgā:

Šajā mēnesī iesācēju līgā no visa spēlētāju kopskaita, kuri piedalījās, vairāk kā puse turnīros piedalījās pirmo reizi! Tiesa pirmās divas vietas aizņēma spēlētāji, kuri ir jau pieredzējušāki – 1. vietā ar krietnu atrāvienu ierindojās Deniss Markovs, 2. vietā Līga Kurpniece, savukārt 3. vietu aprīlī izcīnīja Edgars Bokta, kurš tikai nesen pievienojās spēlētāju pulkam.

Amatieru līgā:

II līgā jau kārtējo mēnesi pēc kārtas par pirmo vietu cīnījās Jānis Turss un Krists Liepa, lai gan šomēnes viņiem nopietnu konkurenci sagādāja vēl vairāki spēlētāji – Krists Dreimanis, Andrejs Ivanovs, Kaspars Leitis, Harijs Veiss un citi spēlētāji. Līdz pat vienspēļu beigām nevarēja paredzēt, kurš šajā mēnesī būs labākais. Beigās gan tikai par vienu punktu kopvērtējumā II līgā uzvaru izcīnīja Jānis Turss. Tūlīt aiz Jāņa – viņa pārinieks dubultspēlēs – Krists Liepa, bet 3. vietā Kaspars Leitis, kurš pirms Latvijas Kausa posma ierindojās 7. vietā.

Lietpratēju līgā:

Vēl pirms Latvijas Kausa posma uz uzvaru teorētiski pretendēja 7 spēlētāji, bet pēc dubultspēlēm bija skaidrs, ka trijnieku veidos Lauris Zīraks, Māris Eglītis un Mārtiņš Upmacis, tikai nebija skaidrs, kurš būs kurā vietā, kas bija jānoskaidro vienspēlēs. Lielu pārsteigumu gan nebija (izņemot to, ka M. Upmacis ļoti priekšlaicīgi izkrita no izslēgšanas spēlēm) un pirmo vietu kārtējo reizi ieguva Lauris Zīraks, otrajā vietā Māris Eglītis, bet trijnieku noslēdza Mārtiņš Upmacis.
Latvijas Kausā:

Tā kā bija zināms, ka Toms Treijs 3. posmā nepiedalīsies, bija diezgan skaidrs, ka pēc šī turnīra visticamāk notiks līderu maiņa. Tā kā Lauris Zīraks aizvadīja perfektu turnīru, uzvarot gan dubultspēlēs, gan vienspēlēs, viņš atkal atguva līdera pozīciju kopvērtējuma tabulā. Viņš gan nekur nav “aizbēdzis” no pārējiem spēlētājiem, jo tieši ar tik pat punktiem aiz viņa ierindojas arī Māris Eglītis un Reinis Bonus, kas nozīmē, ka nākamie turnīri pavisam noteikti veiks korekcijas kopvērtējuma tabulā.

Aprīlis ir sācies jaunumiem – sākot ar šo mēnesi katrai līgai būs savs turnīrs – iesācējiem otrdienās, amatieriem trešdienās, lietpratējiem ceturtdienās. Noteikumi par spēlēšanu ne savā līgā paliek tie paši un ar tiem varat iepazīties šeit: foosin.lv/reitings . Vēl viena jaunums ir, ka iesācējiem un tiem, kas tikai sāks spēlēt galda futbolu, iesācēju turnīri otrdienās būs BEZ MAKSAS! Tāpat šonedēļ izziņosim vēl vienu jaunumu, kurš gan ir jau publicēts citur, bet šeit, facebook, to izziņosim tuvāko dienu laikā.

Uz tikšanos nākamajos turnīros!

Uzzini par jaunumiem:

www.foosin.lv
fb: Galda Futbols
twitter: galdafutbolsLV

fināls_amatieri fināls_iesācēji fināls_lietpratēji LK_3.posms