Untitled-1-01

Pirmais mēnesis aizvadīts

Aizvadīts pirmais Superkausa mēnesis, kā arī pirmais Latvijas kausa posms.
Vispirms par Superkausu:
Iesācēju līgā pirmo vietu ieguva Jānis Turss, kurš aizvadīja lielisku vienspēļu turnīru un līdz ar to apsteidza visa mēneša līderi Viktoru Astratovu, kurš tā arī palika otrais, tūlīt aiz viņiem pirmo trijnieku janvārī III līgā noslēdza Jāņa pārinieks Krists Liepa. Amatieru līgā Kaspars Leitis visu mēnesi rādīja pārliecinošu sniegumu, tāpēc par II līgas uzvarētāju janvārī kļūst tieši viņš. 2. vietā aiz Kaspara palika Aivars Skridulis, kurš no Leita atpalika par 14 (!!!) punktiem, 3. vietā – Krists Dreimanis. I līgā situācija bija visinteresantākā, jo vairākiem spēlētājiem punkti pirms noslēdzošā posma bija ļoti tuvi, bet labākie pēc dubultspēlēm un vienspēlēm izrādījās Lauris Zīraks (1.vieta), Ansis Upenieks (2.vieta) un Toms Treijs (3.vieta).

Latvijas Kausa izcīņā galda futbolā dominanci arī šogad turpina Lauris Zīraks, kurš izcīnīja pirmās vietas gan vienspēlēs, gan dubultspēlēs, spēlējot kopā ar Ritu Kivlenieci. Lauris, protams, šobrīd ir kopvērtējuma līderis ar 24 punktiem, tūlīt aiz viņa – Toms Treijs ar 18 punktiem, bet trešajā vietā Māris Eglītis ar 17 punktiem.

Februārī, sakarā ar gaidāmo starptautisko turnīru Winter Pro | Riga (ITSF Pro tūres turnīrs), Superkausā katrā līgā notiks tikai 2 turnīri (II un III līgu turnīri 02.02. un 09.02.; I līgas atvērtie turnīri 04.02. un 11.02.). Latvijas Kausa 2. posms norisināsies jau 13. februārī.

Paldies visiem dalībniekiem un tiekamies nākamajos turnīros!